W NASZYM KLUBIE

Fit – Line jest klubem, który jako pierwszy w Legionowie powstał dla kobiet, które chcą ćwiczyć bez skrępowania w miłej i przyjemnej atmosferze.

Motywacją do treningu dla wielu Pań jest przede wszystkim chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Dlatego dbamy o to, aby proces ten przebiegał zgodnie z możliwościami fizycznymi każdej klientki, w związku z czym oferujemy zróżnicowane zajęcia o różnym stopniu zaawansowania z wykwalifikowanymi instruktorami. Na rynku fitness działamy już od 1996 roku. Przez te wszystkie lata, profesjonalna obsługa i ciepła atmosfera klubu przyciąga klientki, które chcą nie tylko poprawić kondycję i wyszczuplić sylwetkę, ale przede wszystkim zrelaksować i uciec od codzienności oraz poczuć satysfakcję, że zrobiły coś dobrego dla swojego zdrowia i ciała.

TBC Zajęcia 4 razy w tygodniu
Pilates Zajęcia 2 razy w tygodniu
Sztangi Zajęcia 2 razy w tygodniu
Fat Burning Zajęcia 2 razy w tygodniu
Brzuch i ABT Zajęcia 2 razy w tygodniu

Nasi instruktorzy

TBC, Sztangi, Fat burning, Brzuch i ABT

Właścicielka klubu Fit-Line, instruktor i prezenter fitness, nauczyciel tańca, była tancerka zawodowej Grupy Volt. Pasjonatka sportu, tańca i aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu. W 1996 roku otworzyła swój własny fitness klub.

Benefit

Najnowsze artykuły